Afford Fordító- és Tolmácsiroda Kft.

Junior projektmenedzser

Az Afford fordító- és Tolmácsiroda Kft. junior projektmenedzsert keres, azonnali kezdéssel!

Amit kínálunk:

• részvételi lehetőség az Afford saját 9 hónapos on-the-job tréningjén

• a Plunet nyilvántartó rendszer használatának elsajátítása

• a memoQ, a Trados és az Across fordítástámogató programok megtanulása, napi szintű használata

• csapatmunka a héttagú projektmenedzseri körben

• a fordítóirodai folyamatok és azok tervezésének elsajátítása

• versenyképes fizetés

A junior PM feladatai:

• a teljes projektmenedzseri folyamat elsajátítása

• a fordítási projektek előkészítése

• kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fordítókkal

• minőségellenőrzés

• munkák leadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• megbízható angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

• szakfordítói végzettség

• további nyelvek ismerete

• felsőfokú végzettség

• projektmenedzseri tapasztalat (elsősorban fordítóirodában szerzett)

Az ideális jelölt:

• precíz

• saját munkájára igényes

• lelkiismeretes

• talpraesett

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az afford@afford.hu e-mail címre várjuk!

Az espell évek óta az Afford segítségét veszi igénybe, amikor szűkösek a kapacitásaink. Ezt a céget a nagy nemzetközi fordítóirodák kiszolgálására tervezték, áraik is ehhez igazodnak. Megbízhatóak és segítőkészek, és ezzel a kombinációval ritkán találkoztam a kisebb fordítóirodák között. Az Affordnál pontosan tudják, mi mit szeretnénk, és mit akarunk elkerülni, emiatt imádnak az espell pm-jei velük dolgozni. Mind a mai napig – nagyjából száz megvalósult közös projekt után – egyetlen egyszer sem kellett bennük csalódni.

Ők is a megrendelőink